registrovat se  


Kontakty - kde školíme - podrobnosti

MěstoNázevUlice
Zlín Školicí prostory psychologické poradny Mgr. Vlčka Kvítková 4123
Popis:

Školicí prostory psychologické poradny Mgr. Vlčka se nachází v centru města, nedaleko od obchodního centra: „Zlaté jablko“.


Doprava - MHD:

  • z kteréhokoliv místa MHD Zlín prostřednictvím autobusu – linka číslo 38 - výstupní zastávka Lešetín I.
  • ze stanice ČD Otrokovice – trolejbus číslo 2 – nástupní stanice Otrokovice, železniční stanice, výstupní zastávka Dlouhá (cesta trvá 29 minut)


Jak se k nám dostanete:

  • pěšky ze stanice Leštín I: po výstupu z autobusu budete směřovat ke čtyřpodlažní budově, před kterou je u cesty příčné parkoviště
  • pěšky ze stanice Dlouhá: po výstupu z trolejbusu budete směřovat dále po směru jízdy trolejbusu a na první křižovatce doprava do ulice Kvítkové. Ulicí Kvítkovou potom stále rovně přes kruhový objezd. Školicí prostory poradny jsou za kruhovým objezed po levé straně (cca 100 metrů za kruhovým objezdem).

Parkování:

  • kdekoliv ve zpoplatněné zóně v okolí školicích prostor, případně na parkovišti obchodního domu: „Zlaté jablko“
Odkaz mapy.cz: přejít na mapy.cz

Mapa:


VCVS ČR, o.p.s. je jako vzdělávací instituce akreditována u Ministerstva vnitra ČR pod číslem AK/I-2/2012, je akreditovanou institucí Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR a je držitelem celé řady akreditovaných vzdělávacích programů u Ministerstva práce a sociálních věcí ČR. Aktuální seznam akreditovaných vzdělávacích programů naleznete v záložce O nás - akreditované programy

 

Číslo účtu společnosti Vzdělávací centrum pro veřejnou správu ČR, o.p.s. je 107-9276630207/0100 (Komerční banka a.s.).