registrovat se  


Kontakty - kde školíme - podrobnosti

MěstoNázevUlice
Olomouc BEA centrum Olomouc tř. Kosmonautů 1288/1
Popis:

Popis:
Školící místnost se nachází v blízkosti hlavního vlakového nádraží, na ulici tř. Kosmonautů. Jedná se o ulici, která vede od nádraží, směrem k Šantovce, pokud budete stát zády k nádraží, jedná se o ulici, která přímo před Vámi.
Konkrétně se jedná o adresu tř. Kosmonautů 1288/1, Olomouc.

Jak se k nám dostanete:
Pěšky je to od nádraží asi 400 metrů, jedná se o nepřehlédnutelnou výškovou budovu po pravé straně ulice, pokud jdete od nádraží.

Doprava - MHD:
• od vlakového nádraží tramvajovou linkou č. 1, 5, 7 směrem do centra (jedná se o druhou zastávku - Vejdovského; cesta trvá 2 minuty)

Parkování:

Placená parkoviště:
• podzemní garáže v přednádražním prostoru Olomouc Olomouckého hlavního vlakového nádraží (dlouhodobé stání od 4 do 12 hodin 40 Kč; celodenní stání od 12 do 24 hodin 90 Kč), odtud MHD
Parkování zdarma:
• v bočních ulicích, přilehlých ke tř. Kosmonautů (spojnice mezi Hlavním vlakovým nádražím a Envelopou)
 

Odkaz mapy.cz: přejít na mapy.cz

Mapa:


VCVS ČR, o.p.s. je jako vzdělávací instituce akreditována u Ministerstva vnitra ČR pod číslem AK/I-2/2012, je akreditovanou institucí Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR a je držitelem celé řady akreditovaných vzdělávacích programů u Ministerstva práce a sociálních věcí ČR. Aktuální seznam akreditovaných vzdělávacích programů naleznete v záložce O nás - akreditované programy

 

Číslo účtu společnosti Vzdělávací centrum pro veřejnou správu ČR, o.p.s. je 107-9276630207/0100 (Komerční banka a.s.).