registrovat se  


Novinka - Brno - Poradenství obce ve věci opatrovnictví fyzické osoby

Brno - Poradenství obce ve věci opatrovnictví fyzické osoby
11.12.2018

Rádi bychom Vás pozvali na brněnskou  pobočku VCVS ČR na  akreditovaný kurz "Poradenství obce ve věci opatrovnictví fyzické osoby" s lektorkou Bc. Veronikou Čtvrtlíkovou.

Účastníci vzdělávacího programu získají základní přehled o situacích směřujících k opatrovnictví nebo k jiným formám zastupování , ve kterých se může ocitnout občan. Součástí programu je umět vysvětlit občanovi srozumitelným způsobem základní legislativu v oblasti opatrovnictví a umět reagovat na konkrétní dotazy k opatrovnictví, které se dotýkají soudních jednání, řešení finanční situace a oblasti sociálních služeb a zajištění dalších práv zastupované osoby.

Přihlásit se můžete zde.

Těšíme se na Vás!

(zveřejněno 22.11. 2018)


VCVS ČR, o.p.s. je jako vzdělávací instituce akreditována u Ministerstva vnitra ČR pod číslem AK/I-2/2012, je akreditovanou institucí Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR a je držitelem celé řady akreditovaných vzdělávacích programů u Ministerstva práce a sociálních věcí ČR. Aktuální seznam akreditovaných vzdělávacích programů naleznete v záložce O nás - akreditované programy

 

Číslo účtu společnosti Vzdělávací centrum pro veřejnou správu ČR, o.p.s. je 107-9276630207/0100 (Komerční banka a.s.).