registrovat se  


Novinka - Střední Čechy - Syndrom vyhoření

Střední Čechy - Syndrom vyhoření
11.2.2020

Rádi bychom Vás pozvali dne 11. nora 2020 do Prahy na akreditovaný kurz Ministerstva práce a sociálních věcí ČR "Syndrom vyhoření (úvod do problematiky)", který lektoruje velká odbornice na sociální a psychologickou problematiku PhDr. Helena Kalábová, Ph.D.

Cílem tohoto vzdělávacího programu je, aby účastníci dokázali definovat syndrom vyhoření, jeho fáze a typické příznaky. Účastníci dále získají informace o tom, jak postupovat, když se u nich objeví příznaky syndromu vyhoření. Rozšíři si své znalosti o prevenci syndromu vyhoření, seznámí se s vybranými technikami duševní hygieny a vyzkouší si relaxační techniky.

 

Přihlásit na kurz se můžete zde - https://www.vcvscr.cz/homepage/detail-kurzu?id=4371

 

Těšíme se na Vás.

 

(zveřejněno 24. 1. 2020)


VCVS ČR, o.p.s. je jako vzdělávací instituce akreditována u Ministerstva vnitra ČR pod číslem AK/I-2/2012, je akreditovanou institucí Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR a je držitelem celé řady akreditovaných vzdělávacích programů u Ministerstva práce a sociálních věcí ČR. Aktuální seznam akreditovaných vzdělávacích programů naleznete v záložce O nás - akreditované programy

 

Číslo účtu společnosti Vzdělávací centrum pro veřejnou správu ČR, o.p.s. je 107-9276630207/0100 (Komerční banka a.s.).