registrovat se  


Novinka - Nové školicí prostory v Olomouci

Nové školicí prostory v Olomouci
2.7.2021

Rádi bychom Vás pozvali na naše semináře do nových školicích prostor.

Od 1. 7. 2021 realizuje Olomoucká pobočka naší společnosti svá školení na adrese Aksamitova 1. Nové místo pro realizaci našich kurzů jsme v posledních týdnech hledali poměrně intenzivně, s celou řadou náročně definovaných parametrů. Až jsme pro účastníky našich kurzů nalezli prostory v této sice historické, přitom velmi moderně, citlivě a vkusně zrekonstruované budově Aksamit office. Tato moderní kancelářská budova se nachází v těsné blízkosti jednoho z olomouckých parků, do kterého je neodolatelný výhled rovněž z naší školicí místnosti.

Bližší popis prostor, samozřejmě včetně podrobného popisu cesty, naleznete na našich webových stránkách, konkrétně v odkazu zde.

Věříme, že nyní se budete na naše kurzy vracet nejenom díky našim skvělým lektorům a aktuálním tématům, ale také díky našim příjemným školicím prostorám.

Pro zlepšení Vašeho komfortu během našich školení děláme neustále maximum. Bez Vaší účasti by však nebylo co zlepšovat: těšíme se na zachování Vaší přízně, ale také za Váš budoucí zájem o naše kurzy.

 


VCVS ČR, o.p.s. je jako vzdělávací instituce akreditována u Ministerstva vnitra ČR pod číslem AK/I-2/2012, je akreditovanou institucí Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR a je držitelem celé řady akreditovaných vzdělávacích programů u Ministerstva práce a sociálních věcí ČR. Aktuální seznam akreditovaných vzdělávacích programů naleznete v záložce O nás - akreditované programy

 

Číslo účtu společnosti Vzdělávací centrum pro veřejnou správu ČR, o.p.s. je 107-9276630207/0100 (Komerční banka a.s.).