registrovat se  


Projekty a zakázky - detail projektu a zakázky

Zabezpečení aktivit v rámci projektu Zvyšování kvality a efektivity poskytovaných služeb a činností na MěÚ Šumperk – část 3

Typ Zakázka
Program: Veřejná zakázka je financována z ESF a státního rozpočtu ČR prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost.
Kontraktor: Město Šumperk
Partneři:
Realizátor: Vzdělávací centrum pro veřejnou správu ČR, o.p.s.
Termín od: 31.1.2011
Termín do: 30.6.2013
Cíle projektu/zakázky: Zajištění implementaci procesního řízení na MěÚ Šumperk – komplexní analýzy benchmarkingových výsledků MěÚ, jako jednoho z významných vstupů pro implementaci procesního řízení a výstupu při ukončení a zavedení procesního řízení.
Dílčí cíle projektu/zakázky: Porovnání hodnot vlastní výkonnosti MěÚ Šumperk s minimálně 5ti srovnatelnými úřady v agendách přeneseného výkonu státní správy a samostatné působnosti.
Popis projektu/zakázky: Zpracovány 2 komplexní analýzy benchmarkingových výsledků MěÚ Šumperk.
Aktivity:  
Dosavadní průběh projektu/zakázky:  
Kontaktní osoba: Ing. Viktor Marek
Doplňkové informace: Reg. č. projektu CZ.1.04/4.1.01/53.00054. Projekt je financován z ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.
Aktuální projekt/zakázka: ne
Soubory ke stažení:

VCVS ČR, o.p.s. je jako vzdělávací instituce akreditována u Ministerstva vnitra ČR pod číslem AK/I-2/2012 je držitelem celé řady akreditovaných vzdělávacích programů u Ministerstva práce a sociálních věcí ČR. Aktuální seznam akreditovaných vzdělávacích programů naleznete v záložce O nás - akreditované programy

 

Číslo účtu společnosti Vzdělávací centrum pro veřejnou správu ČR, o.p.s. je 107-9276630207/0100 (Komerční banka a.s.).